Sea Horse jest znaną marką, która produkuje różnorodne, nowoczesne kabiny prysznicowe. Oferta firmy jest na tyle szeroka, że każdy z nas ma możliwość wybrać odpowiedni typ kabiny o swojej łazienki. Typy kabin są podzielone na 4 główne rodzaje:

  • Sigma,
  • Fresh Line,
  • Stylio,
  • Easy In.

Każda z serii zawiera w sobie daną ilość produktów o nieco innych cechach i właściwościach.

Przegląd 5 modeli

  • Półokrągła kabina Sea Horse z linii Sigma – BK001/3/B – cieszy się dość dużym uznaniem wśród wielu klientów. Wysokość kabiny to 185 cm, a wymiary to 80×80 cm. Szkło natomiast jest grube na 5 mm. Kabina ta jest wykonana z myślą o łączeniu z brodzikiem, który od razu można zakupić w zestawie. Kabina posiada aluminiowy profil i chromowane wykończenia. Grube szkło jest hartowane, co daje kabinie dużą wytrzymałość. Wejście do kabiny stanowią drzwi przesuwne – nie posiadają one dodatkowych części, przez co łatwiej jest utrzymać całą kabinę w czystości. Poza tym, drzwi są szczelne poprzez obecność uszczelki magnetycznej.
Kabina Sigma marki HydroSan

Kabina Sigma marki HydroSan

  • Dużą popularnością cieszy się kabina z linii Easy In. Jej wymiary to 100×200 cm, co pozwala na wygodny i długi prysznic. Szkło hartowane jest grube na 8 mm, a szyba ma barwę granitu. Wykończenia są polerowane na wysoki połysk. Jest to jeden z bardziej nowoczesnych modeli tej marki. Do kabiny nie ma drzwi, co dodaje jej innowacyjnego stylu. Ogólnie, seria Easy In jest najbardziej ekskluzywna w całej marce, jednak kabina BK251G10 jest szczególnie atrakcyjna.
Kabina Easy In

Kabina Easy In

  • Kabina z linii Sigma, o numerze BKZ2/3/Q, jest wysoka na 185 cm, ma rozmiary 90×90 cm, a szkło hartowane ma grubość 5 mm. Kabina jest wykonana ze szkła matowego, a wejście do niej jest uniwersalne – kabina posiada dwuskrzydłowe wejście. Kabina jest stylowa, komfortowa i atrakcyjna. Uchwyty są chromowane, uszczelki chronią przed rozpryskiem wody, a uszczelka magnetyczna w drzwiach zapewnia szczelność. Profil aluminiowy w kabinie zapewnia wytrzymałość.
Kabina Sigma półokrągła

Kabina Sigma półokrągła

  • Kabina pentagonalna z linii Stylio, o numerze BK501, jest szczególnie oryginalna. Nowoczesny wygląd kabiny oraz jej funkcjonalność, to najważniejsze cechy. Szklane ścianki mają ciemną barwę, a sam kształt kabiny zapewnia wygodę i dużo miejsca. Szkło hartowane ma grubość 6 mm, a profile są chromowane. Kabinę bardzo łatwo jest utrzymać w czystości, dzięki jej prostej budowie. Co ciekawe, podłoże szklane jest odporne na powstawanie zacieków. Kabina posiada uszczelkę magnetyczną, która zapewnia szczelność i zapobiega rozpryskiwaniu się wody.
Kabina BK501

Kabina BK501

  • Kwadratowa kabina, nie posiadająca profili, to BK122 Foldex z linii Fresh Line. Prosta budowa kabiny pozwala ją utrzymać w należytej czystości, szkło hartowane ma grubość 6 mm, a uszczelki są dopasowane tak, by stanowiły nie tylko ochronę przed rozpryskiwaniem wody, ale także wygodę podczas mycia. Kabina ma chromowane profile, które znajdują się tylko przy ścianach.
Kabina Fresh Line

Kabina Fresh Line

Kabiny prysznicowe marki Sea Horse są nie tylko atrakcyjne wizualnie i praktyczne. Firma, przed wypuszczeniem kolejnej linii na rynek, stosuje testy każdej części kabiny. Oprócz tego, produkty marki posiadają specjalne oznakowania oraz certyfikaty, które dowodzą niezawodności i jakości produktów. Oprócz tego, że kabiny Sea Horse są niezwykle atrakcyjne i świetnie pasują do wielu wnętrz, to będą nam służyć przez wiele lat.