Trudno zaprzeczyć temu, że zmiana pokoleniowa jest widoczna między innymi na rynku mieszkaniowym. W praktyce oznacza to, że zmieniają się najważniejsze wyznaczniki projektowania domu, który nie pełni już tylko funkcji mieszkalnej, lecz także estetyczną, czy też proekologiczną. Oprócz kosztów budowy liczą się również nowoczesne rozwiązania, pomagające zmniejszyć koszty utrzymania domu. Jak wyglądają zatem nowoczesne domy? Co ma nam do zaoferowania ulokowana na Wilanowie Cicha Dolina?

Nowe inwestycje Warszawa Wilanów

Współczesne projekty domów dowodzą, że stawiamy dziś na rozwiązania minimalistyczne, co wcale już nie oznacza, że nie są one atrakcyjne wizualnie i nie przykuwają uwagi. Wręcz przeciwnie, współcześnie budowane domy są wprost przepiękne. W takim właśnie duchu budowane są nowe inwestycje w Wilanowie o sympatycznej nazwie Cicha Dolina. Z pomocą doświadczonych deweloperów możesz cieszyć się pięknym domem w atrakcyjnej, zacisznej dzielnicy Warszawy, w której możesz liczyć na własny ogródek i pełen spokój.

Nie przekonuje Cię mieszkanie w szeregowcu? Współczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają zachowanie o wiele większej prywatności nawet przy mieszkaniu ściana w ścianę z sąsiadami, niż to bywało dawniej. Cicha Dolina to idealne miejsce dla tych, którym zależy na dogodnym dojeździe do centrum i ceniących sobie rozwiązania proekologiczne. Co więcej, możesz liczyć zarówno na pełne wykończenie mieszkania pod klucz, według Twoich wskazań, jak i na przygotowanie go do prac wykończeniowych, które poprowadzisz już wedle własnego uznania.

nowoczesne domy

Największe zalety nowoczesnych inwestycji

Żegnamy się dziś z blokowiskami rodem z PRL-u. Obecnie budowane osiedla domów jednorodzinnych nadal są tworzone na planie prostokąta lub kwadratu, lecz są to zupełnie inne prostokąty i kwadraty niż te, które znamy np. z lat 50. Obecnie dostępne są proste, lecz atrakcyjne dla oka kształty, które jednocześnie zmniejszają ilość mostków termicznych, czyli miejsc, w których mogłoby dochodzić do strat energii. Największego uroku dodają konstrukcji duże przeszklenia, umieszczane od strony południowej, umożliwiające optymalne wykorzystanie energii słonecznej w ciągu dnia, przekładając się na zmniejszenie rachunków.

W zapomnienie odchodzą dziś domy piętrowe. Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie wspomnianych już rozwiązań proekologicznych, domy energooszczędne to dziś domy parterowe, ewentualnie domy z użytkowym poddaszem, którego aranżacja jest kolejnym trendem. Coraz rzadziej decydujemy się na zwykły strych, na którym będziemy gromadzić bezużyteczne rupiecie. Zamiast tego, stawiamy na wykorzystanie przestrzeni, którą można z powodzeniem zaadaptować na sypialnię, garderobę lub nawet na łazienkę czy też na zaciszny gabinet, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał.

Rosnące znaczenie stylowo zaprojektowanego wnętrza przyczynia się do wzrostu popularności rozwiązań takich, jak np. sufity podwieszane lub antresola. Są to rozwiązania, dzięki którym wnętrze ma szansę wyglądać naprawdę nietuzinkowo. Skorzystanie z atrakcyjnej oferty, jaką zapewnia Ci dom Warszawa Wilanów w Cichej Dolinie, może umożliwić Ci zastosowanie takich lub innych rozwiązań w Twoich nowych, zacisznych czterech ścianach, jeśli tylko zechcesz!

Domy miasteczko Wilanów

Rozwijająca się z dnia na dzień oferta osiedli domów jednorodzinnych umożliwia Ci zamieszkanie w czystej, zadbanej dzielnicy Warszawy, w której odnajdziesz spokój i bezpieczeństwo. Jest to miejsce, w którym możesz liczyć na własny ogródek, który zaaranżujesz dokładnie według własnych potrzeb! W obecnym procesie budowy wykorzystywane są materiały, które przekładając się na cenę ostateczną nieruchomości, nie muszą wcale prowadzić do zrujnowania kieszeni inwestorów. Co więcej, nie oznacza to wcale, że są one gorszej jakości. Projektanci współczesnych mieszkań doskonale zdają sobie sprawę z rosnących wymagań konsumenckich i wychodzą im naprzeciw, tworząc projekty domów, do których budowy służą jedynie materiały budowlane z górnej półki, w pełni zgodne z obowiązującymi obecnie normami.

Własny dom? Tylko w Wilanowie!

Jak Polska długa i szeroka, istnieje całkiem dużo nowych inwestycji, którymi warto się zainteresować, by już po dosyć krótkim czasie móc cieszyć się własnym mieszkaniem lub domem. Deweloperzy Warszawa Wilanów pomogą nam w odnalezieniu kąta idealnego, który wyjdzie naprzeciw wszystkim potrzebom, jakie dziś mamy.